Zawody

Dawid 23-ci w Strzelcach Opolskich

W sobotę startowałem w biegu ulicznym w Strzelcach Opolskich (ok.14,8km). Jestem bardzo zadowolony z biegu, choć musiałem stoczyć zacięty pojedynek z Ukrainką.

"Prawie pół godziny miałem ją na ogonie (nie chciałem z nią przegrać),  i na ostatnim km ją pokonałem o 9 sekund. Zająłem 23 miejsce w generalce (12 w kategorii), czas 53,57s daje wynik ok. 54,40s na atestowanej trasie. Trasa trudna technicznie, dużo zakrętów, podbiegów i wiatr, który na pewno nie sprzyjał biegaczom. Wśród biegaczy sama śmietanka (choćby Daniel Wosik, Tomasz Wróbel,  Siergiej Fiskowicz i ten co wygrał- Gardzielewski i wielu innych mocnych).
Polecam każdemu ten bieg (sprawna organizacja i wpisowe gratis!).
Miał być to ostatni bieg w tym sezonie, a chyba jeszcze pojadę na bieg sylwestrowy do Karwiny (koło Cieszyna- 10km)" - mówi Dawid Then z Ultra Beskid Sport. Informujemy, że w zawodach wystartowało 836 osób. HOLOVCZENKO Tatyana z Ukrainy, jako pierwsza kobieta na mecie, przybiegła 1 sek. za Dawidem. Dawid - gratulujemy bardzo dobrego startu!