Stowarzyszenie UBS

Stowarzyszenie Ultra Beskid Sport z Bielska-Białej rodziło się w naszych głowach kilka lat.  Są wśród nas ludzie, którzy biegają amatorsko, są także zawodnicy, którzy osiągają wysokie pozycje w biegach mistrzowskich. Wszyscy jednak stanowimy zgraną grupę, która systematycznie wspólnie biega i stara się mocno rozwijać. Mamy wizje i ambitne plany. Staramy się działać prężnie i promować bieganie na Podbeskidziu.

Jesteśmy organizatorem liczących się biegów górskich i imprez: Górska Pętla UBS 12:12, UBS Grapa Vertical, Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich, Bieg po Złotą Szyszkę, Charytatywny Test Coopera, Bieg Fantoma, Bieg Walentynkowy w Bielsku-Białej. Organizujemy również konferencje i wykłady dla biegaczy. Wielokrotnie organizowaliśmy bezpłatne biegi dla dzieci.

Nasi zawodnicy liczą się na ważnych zawodach i nie można ich lekceważyć. Osoby takie jak Wojciech Gajny, należą do czołówki biegaczy z naszego regionu. Kilkukrotnie byliśmy w reprezentacji miasta Bielsko-Biała na krajowych i międzynarodowych zawodach. Jednak wszyscy dopingujemy się nawzajem. Sukcesy innych dają motywację do treningów. Wiele jednak osób stara się poprawiać swoje amatorskie wyniki. W naszym stowarzyszeniu są osoby, które poprzez wspólne bieganie, zmieniły swoje dotychczasowe życie. Wszyscy jednak traktujemy bieganie jako dobrą zabawę, poprzez którą chcemy zachęcać ludzi do aktywności fizycznej.

Zapraszamy do biegania razem z nami. 

Zarząd

Krzysztof Krzempek - prezes
Jakub Karcz – wiceprezes

Joanna Orłowska – członek zarządu, skarbnik
Bogusława Krzempek - członek zarządu
Grzegorz Pastwa - członek zarządu

Komisja Rewizyjna
Beata Mastek 
Maria Cebo
Jacek Kukla

 

Ultra Beskid Sport
ul. Przy Torach 17,  43-382 Bielsko-Biała

NIP: 5472135595
Regon: 241960940
KRS:  0000384822

kalendarz wydarzeń

zobacz więcej

XXII Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę

2024-06-01 | Kozy | CSW Kozy