Aktualności

Biegaliśmy w Jastrzębiu

W sobotę 19 września br. odbyła się V edycja Jastrzębskiej Dziesiątki. Trasa biegu liczy 10 km i posiada atest PZLA. Jest szybka. Wiele osób biegało aby złamać swoje życiówki na 10km. Start o 18:00, dobra temperatura. 

Na stracie stanęło ponad 600 uczestników w tym wielu naszych znajomych. Pozdrawiamy szczególnie ekipy walczące w rywalizacji międzyklubowej, a także wiele znajomych z innych klubów bądź naszych sympatyków. Reprezentacja naszego stowarzyszenia była liczna. Do Jastrzębia przyjechali: Asia Orłowska, Magdalena Niemczyk, Daria Kudio [występ gościnny w UBS. Daria wzmocniła naszą drużynę i za to dziękujemy i zapraszamy do stowarzyszenia Ultra Beskid Sport na stałę], Wojtek Gajny, Robert Marek, Mirek Kalamus, Jacek Jurczak, Grzegorz Orłowski, Grzegorz Pastwa, Kuba Karcz.

Trasa była wyjątkowa. Biegaliśmy po ulicy Jana Pawła II - tam i spowrotem. 

Czasy naszych reprezentantów (netto):

Wojciech Gajny 33:44 (II miejsce w kategorii M20)
Grzegorz Pastwa 40:03
Mirek Kalamus 40:41
Robert Marek 41:02
Jacek Jurczak 41:42
Kuba Karcz 41:54
Daria Kudio (Ultra Beskid Sport/ Inżynieria Biegania) 42:20 (II miejsce w kategorii K30)
Grzegorz Orłowski 42:51
Magdalena Niemczyk 46:16
Asia Orłowska 1:01:24

Dwie osoby zrobiły swoje życiówki na 10km -  Magda Niemczyk i Grzegorz Pastwa, a jedna wyrównała swoje najlepsze osiągniecie - Mirek Kalamus. Gratulujemy! Cieszymy się z powrotu do zdrowia i biegania Asi Orłowskiej. Super.

Po wyróżnieniu najlepszych odbyło sie losowanie wielu nagród. Nasza ekipa miała również szczęście w losowaniu. Nasz kolega Mirek zgarnął sportowy zegarek Polar M400. Super!

Jastrzębska Dziesiątka była drugim biegiem rankingowym; w towarzyskiej rywalizacji międzyklubowej. 

Zdjęcia: Wojtek Dorighi (Olza Cieszyn)

Pełne wyniki: V Międzynarodowy Bieg Jastrzębska Dzesiątka

POLECAMY TRWAJĄ ZAPISY!