Nasze zawody

UBS GRAPA Vertical - Puchar Polski Skyrunning

Miejscowość: Szczyrk
Data rozpoczęcia: 09.05.2015
Data zakończenia: 09.05.2015
Lokalizacja: Dolna stacja kolejki na Skrzyczne
Kontakt z organizatorem: kontakt@ultrabeskid.pl
Organizator: Ultra Beskid Sport

Informacje

 

ZAWODY ODBYŁY SIĘ 9.05.2015 W SZCZYRKU.

----

KOMUNIKAT BIURA ZAWODÓW Z DNIA 7.06.2015

Informujemy, że zostały przydzielone numery startowe (Numeracja przydzielona Zobacz (PDF) ). Aktualne mamy opłaconych 80 zawodników (do końca dnia 6.05). Zdecydowaliśmy, że będziecie biegać w grupach 30 osobowych.

Osoby z numerami od 1-30 pobiegną w grupie A.
Osoby z numerami od 31-60 pobiegną w grupie B.
Osoby z numerami od 61-80 pobiegną w grupie C.

Najmocniejsza grupa to grupa B. Oznacza to, że najlepszy czas na 10km ma osoba z numerem B31. Osoby, które opłaciły, a nie podały swojego czasu na 10km pobiegną z numerami od numeru 67 do 80. 

Kolejne osoby, będą miały numery przydzielane na miejscu w biurze zawodów. Aktualnie nie ma możliwości zmiany numeracji. Osoby, które nie mają przydzielonych numerów a zapłaciły przelewem, będziemy prosić o okazanie potwierdzenia przelewu. Informujemy, że będzie możliwość opłaty i rejestracji w Biurze Zawodów. Opłata za start aktualnie wynosi 45 zł. Bardzo prosimy, abyście mieli wyliczone pieniądze na start. Ułatwi to pracę Biura Zawodów i przyśpieszy Waszą rejestrację i odbiór pakietów.

Zgodnie z Regulaminem zawodów Organizator poczyni wszelkie starania, aby odpowiednio przydzielić osoby do grupy o podobnym poziomie wytrenowania. Zawodnicy proszeni są o przestrzeganie poleceń startera. Start będzie odbywał się interwałowo co 15. Osoba z numerem A1 startuje o godzinie 11:00. Zawodnicy startują kolejno w swojej grupie z wyznaczonej strefy startu z 15 - sekundowymi przerwami.

KOMUNIKAT BIURA ZAWODÓW Z DNIA 6.05.2015

Koniec elektronicznych zapisów (6.05.2015, 16.00). Można zapisać się w dniu zawodów w Biurze Zawodów. Zapraszamy - opłata 45 zł.

KOMUNIKAT BIURA ZAWODÓW Z DNIA 1.05.2015
Zdecydowaliśmy o przedłużeniu zapisów elektronicznych do dnia 6.05 (środa, godzina 16.00). Będzie również możliwość zapisów na zawody na miejscu w dniu biegu w Biurze Zawodów - opłata 45 zł. Osoby zapisujące się po 3.05 prosimy o nie zamawianie koszulek okolicznościowych, gdyż nie będziemy wstanie zrealizować Waszego zamówienia. Zapraszamy.

KARTA PARKINGOWA - pobierz (PDF)
Karta parkingowa wraz z mapą. Prosimy o wydrukowanie i położenie przed przednią szybą samochodu. Uprawnia do bezpłatnego postoju 200m od biura zawodów.

KOMUNIKAT BIURA ZAWODÓW Z DNIA 30.04.2015
Informacje organizacyjne:
MEDALE: Informujemy, że ze względów organizacyjnych przewidzieliśmy ma mecie medale wyłącznie dla 150 pierwszych osób.
KOSZULKI! Prosimy o dokonanie wpłat wszystkie osoby, które wyraziły podczas rejestracji chęć otrzymania pamiątkowej koszulki (które tego nie zrobiły).

KOMUNIKAT BIURA ZAWODÓW Z DNIA 10.04.2015

Tylko do 12.04 niższa opłata startowa 35 zł. Po tym dniu opłata wzrasta do 45 zł za start.

KOMUNIKAT BIURA ZAWODÓW Z DNIA 9.04.2015
TELEBIM na starcie będzie transmitował obraz co dzieje się na mecie na Skrzycznem!
Zobaczcie jak jest na prawdziwym Verticalu, u nas bedzie podobnie! Czekamy na Wasze zgłoszenia! https://www.youtube.com/watch?v=B0mnp1Kl6vY

KOMUNIKAT BIURA ZAWODÓW Z DNIA 17.03.2015

TYTUŁ PRZELEWU: W tytule przelewu za opłatę startową na UBS Grapa Vertical prosimy o podanie: Grapa: Imię i nazwisko, rok urodzenia.

 

OKOLICZNOŚCIOWA KOSZULKA TECHNICZNA

Prezentujemy koszulkę, którą możecie zamówić za dodatkowe 25 zł. Biała, nadruk sublimacyjny, przód, tył, rękawki. Różne rozmiary.


--- 

W dniu 9 maja br. w Szczyrku odbędzie się wyjątkowy bieg górski. Biegacze będą musieli zmierzyć się ze swoimi słabościami na trasie biegu na Skrzyczne. Trasa biegu o długości 2,8 km będzie miała aż 720 m przewyższenia i poprowadzi wyłącznie w górę wzdłuż kolejki krzesełkowej. UBS Grapa Vertical to bieg zaliczany do Pucharu Polski Skyrunning. Skyrunning jest to ekstremalna forma biegów wysokogórskich. Uczestnictwo w każdym tego typu biegu to zawsze wyróżniające się wydarzenie w biegowym kalendarzu.

Bieg w formule Vertical czyli krótko i bardzo mocno. Każdy kto lubi gdy nogi palą żywym ogniem i brakuje tchu, a konkurencja depta po piętach musi być w ten dzień razem z nami!” - Kuba Karcz z Ultra Beskid Sport.

Uczestnicy biegu będą startowali w odstępach 15 sekundowych. Każdy z biegaczy na podstawie swojego zgłoszenia zostanie przyporządkowany do specjalnej grupy, w której będą znajdowały się osoby o podobnej kondycji. W zawodach swój udział zapowiedzieli bardzo dobrzy biegacze, a na listach startowych organizatorzy spodziewają się również reprezentantów Polski w biegach górskich. Być może pojawią się również zawodnicy zza południowej granicy.

Organizatorami „UBS GRAPA VERTICAL” jest Ultra Beskid Sport z Bielska-Białej, Skyrunning Polska, Centralny Ośrodek Sportu w Szczyrku i Gmina Szczyrk.

 

Dodatkowe informacje:

UBS Grapa Vertical to bieg zaliczany do Pucharu Polski Skyrunning. Koncepcja „skyrunning” pochodzi od włoskiego biegacza górskiego, który wspólnie z małą grupą biegaczy wspinał się na masywy Alp już na początku lat 90-tych. Zafascynowany zdobywaniem szczytów w możliwie najkrótszym czasie, dążył do zainteresowania tą zupełnie abstrakcyjną formą ruchu innych biegaczy. O ile świat himalaizmu, ale także zwykłego turystycznego wspinania się na okoliczne szczyty był już zdefiniowany, o tyle nowa forma przesuwania własnych granic zwróciła uwagę na nowe możliwości obcowania z naturą.

 

ORGANIZATORZY:

   

PARTNERZY: