Nasze zawody

3.Górska Pętla UBS 12:12

Miejscowość: Brenna
Data rozpoczęcia: 05.03.2016
Data zakończenia: 06.03.2016
Lokalizacja: Hotel Kotarz Spa&Wellness. Komfortowe ultra/ 12 godzinny bieg ultra.
Kontakt z organizatorem: kontakt@ultrabeskid.pl
Organizator: Ultra Beskid Sport, Gmina Brenna, Powiat cieszyński

Informacje

   

Oficjalne wyniki - OPEN
Oficjalne wyniki - ANALIZA

KOMUNIKAT BIURA ZAWODÓW Z DNIA 29.02.2016

Ostateczna lista startowa 3.Górskiej Pętli UBS 12:12. Na liście znajduje się pięć osób, które nie opłaciły startowego. Jeżeli będą chciały przyjechać zapraszamy do Brennej w sobotę ok 9.00 - będą mogły wystartować o dokonaniu opłaty w dniu zawodów (dostaną mailem taką wiadomość)

KOMUNIKAT BIURA ZAWODÓW Z DNIA 9.02.2016

Limit miejsc to wyłącznie 200 osób. Aktualnie zbliżamy się do maksymalnego limitu wpłat za zawody. Po wyczerpaniu 200 miejsc "opłaconych" osoby nieopłacone automatycznie zostaną skreślone z listy startowej. Wg naszych wyliczeń nastąpi to w ciągu kilku najbliższych dni. Osoby, które wiedzą, że nie wystartują prosimy o taką informację na kontakt@ultrabeskid.pl. Osoby, które nie dokonały wpłaty na zawody nie mogą przekazać innej osobie "miejsca" w zawodach.

---

Aktualizacja listy gotowa. W związku z komunikatem o noclegach z dnia 11.01 prosimy wszystkich, którzy na liście mają w polu Wpłaty "nie" o odpłatność jak za nocleg na sali gimnastycznej! (Dotyczy to wszystkich bez względu na to jaką opcję wybrały przy rejestracji). Osoby, które nie będą startowały w zawodach prosimy o tym fakcie nas poinformować (kontakt@ultrabeskid.pl), gdyż jest cała lista osób oczekujących na start ;)

KOMUNIKAT BIURA ZAWODÓW Z DNIA 11.01.2016

Informujemy, że w dniu dzisiejszym nie ma możliwości już rejestracji w zawodach 3.Górska Pętla UBS 12:12 z opcją: „nocleg w pokoju”. Teamy i osoby indywidualne z opcją „nocleg w pokoju”, które są na liście, a jeszcze nie opłaciły wpisowego prosimy o pilną wpłatę do dnia 15 stycznia br. Po tym czasie prosimy o dokonanie opłaty z opcją „z noclegiem na sali gimnastycznej”. Baza hotelowa jaką dysponowaliśmy jest ograniczona do centrum Brennej. Staramy się, aby wszyscy mieli komfort pobytu oraz możliwość odpoczynku nawet w czasie zawodów. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby maksymalnie spełnić Wasze życzenia dotyczące noclegów. Dziękujemy i prosimy o zrozumienie. Dysponujemy pulą noclegów w pokojach, która aktualne jest wypełniona prawie w 100%

Zapisy uruchomiono 6.12.2015 o 12:12. 

Kultowe zawody ultra organizowane przez Ultra Beskid Sport nazywane przez biegaczy "komfortowe ultra".

TRASA 3.GÓRSKIEJ PĘTLI UBS 12:12 (identyczna co w roku 2015)

Startujemy przy Hotelu Kotarz Spa & Wellness w Brennej. Deptakiem wzdłuż rzeki Brennica biegniemy ok. 900 m potem skręcamy w prawo przez most w Dolinę Hołcyny. Biegniemy asfaltem 1,1 km. Potem odbijamy w lewo w leśną drogę. Pniemy się pod górę. Po osiągnięciu wysokości ok. 650 m npm trawersujemy zbocze. Na 5 kilometrze trasy łączymy się ze szklakiem niebieskim, którym podążamy przez Halę Jaworową, aż do połączenia ze szlakiem czerwonym. Przed samym połączeniem ze tym szlakiem w pobliżu szczytu Kotarz, napotkamy jedno z trudnych miejsc na trasie biegu, gdzie należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Na krzyżowaniu szlaków (niebieski z czerwonym) skręcamy w prawo. Potem ok. 1,5 km biegniemy szlakiem czerwonym na wysokości ok 900 m npm. Dobiegamy do szczytu Grabowa i zaraz za szczytem skręcamy w prawo na szlak czarny, który poprowadzi nas przez Stary Groń w stronę Brennej. Po 10 kilometrze wbiegamy na trasę 1.Górskiej Pętli UBS 12:12. Po wybiegnięciu na Stary Groń (13 km trasy) czekają nas szybkie piękne zbiegi do rzeki Brennica i do strefy zmian. Trasa pętli to: ok. 15,6 km. Łączne przewyższenie na jednej pętli ok. 800m.

Można zobaczyć trasę na Endomondo: https://www.endomondo.com/routes/466334835 Plik gpx (Pobierz) Plik gpx można przeglądnąć np w tym miejscu: http://www.gpsvisualizer.com/map?output_home

Takich widoków możecie się spodziewać.

  

---

2.Górska Pętla UBS 12:12 uczestniczy w Plebiscycie o najlepszy bieg górski - ZŁOTE KOZICE . Prosimy o głosy do 11.12.2015!

Wyniki 2.Górska Pętla UBS 12:12

Wyniki 1.Górska Pętla UBS 12:12

FOTO 2014

RELACJA 2015

Zobaczcie jak było w 2015 roku

PARTNERZY ZAWODÓW

 

 

 

Patronat medialny:

 

PARTNERZY: