Kalendarz wydarzeń

XXX Bieg Niepodległości

Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Data rozpoczęcia: 11.11.2022
Data zakończenia: 11.11.2022
Lokalizacja: MOSIR Czechowice-Dziedzice
Kontakt z organizatorem: Kontakt@rozbiegamytomiasto.pl
Organizator: Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Informacje

  

Trasa długości 10 km, bez atestu, dokładnie zmierzona profesjonalnym kołem pomiarowym zgodnie z przepisami PZLA dotyczącymi atestacji tras biegowych, ma dokładnie 10km, oznaczona co kilometr. Start i meta na bieżni stadionu MOSiR.

Po 2 latach przerwy powraca Bieg Niepodległości - Czechowice-Dziedzice. Tych, który startowali w poprzednich edycjach chyba namawiać nie trzeba. Tych, którzy nie startowali zachęcamy do startu w największej niepodległościowej dyszcze na Śląsku!  (Chyba) tylko na tym biegu masz możliwość wyboru swojego numeru startowego oraz to, co na tym numerze będzie napisane: może to być imię, pseudonim, krótka sentencja, itp. Możesz również zdecydować o tym, czy na numerze startowym będzie widniał numer startowy, czy twoje nazwisko. I to wszystko bez żadnych dopłat! Przy rejestracji można podać kontakt ICE- który zostanie wydrukowany na odwrocie.
Tradycją Biegu jest to, że wspieramy najmłodszych. W tym roku biegacze wspierają małego Przemka. Wpisowe to 55 zł. Od każdej wpłaty organizatorzy przeznaczą 5 zł na rehabilitację Przemusia, a ty możesz zdecydować podczas wnoszenia opłaty ile dołożysz od siebie.


Zapraszamy!
ZAPISY: www.bieg-niepodleglosci.pl/zapisy/.
Biegamy dla Przemusia: www.bieg-niepodleglosci.pl/biegamy-dla-przemusia/.