Kalendarz wydarzeń

Rodziny Rodzinom - Piknik i bieg charytatywny

Miejscowość: Bielsko-Biała
Data rozpoczęcia: 20.06.2015
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Tereny Rekreacyjne Błonia
Kontakt z organizatorem: Maria Lachowicz-Bogunia (mariabogunia@chianti-studio.pl), Agnieszka Ściera (agnieszka@mediani.pl)
Organizator: Chianti, magazyn lifestylowy 2B STYLE, restauracja Wirtuozeria i Fundacja Drachma

Informacje

 

 

 


W biegu przełajowym będzie mógł wziąć udział każdy. Trasa dłuższa przeznaczona będzie dla biegaczy bardziej zaawansowanych, krótszą będzie można pokonać z kijkami Nordic Walking, pieszo i z małymi dziećmi. Każdy uczestnik otrzyma numer startowy, wpisowe w dowolnej wysokości zasili konto akcji.

Piknik – otwarty dla wszystkich – odbędzie się 20 czerwca 2015 w Bielsku-Białej i będzie się składał z dwóch bloków: atrakcji dla rodzin w parku rozrywki Błoniolandia oraz biegu przełajowego na terenie Błoni i Cygańskiego Lasu na dystansach: 7 i 3 km. Trasa dłuższa przeznaczona będzie dla biegaczy bardziej zaawansowanych, krótszą będzie można pokonać z kijkami Nordic Walking, pieszo i z małymi dziećmi.

 

Do Błoniolandii będzie można wejść kupując cegiełkę za dowolną kwotę, która zasili konto akcji. Wśród atrakcji przewidujemy gry i zabawy dla dzieci i rodziców, pokaz mody, koncerty różnych zespołów, konkursy, poczęstunek a także Giełda Cegiełek na rzecz dzieci.


Regulamin:
Dokument PDF - regulamin
Opisy tras: Dokument PDF - trasy

Wpłaty można dokonać na konto Fundacji Drachma z dopiskiem „PIKNIK RODZINNY”

nr konta: 62 1090 2590 0000 0001 2255 7993

 


Informacje
: Agnieszka Ściera, e-mail: agnieszka@mediani.pl, koordynator biegu: Tomasz Klisz e-mail: tomekklisz@o2.pl

 

Organizatorzy: