Kalendarz wydarzeń

Cieszyński Bieg WOŚPowy

Miejscowość: Cieszyn
Data rozpoczęcia: 13.01.2019
Data zakończenia: 13.01.2019
Lokalizacja: SportPark
Kontakt z organizatorem: Katarzyna Adamus, Magdalena Zdejszy oraz Piotr Targosz – koordynatorzy biegu
Organizator: Cieszyński Sztab 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Informacje

  

Bieg odbędzie się w dniu 13 stycznia 2019 r. Start biegu: godzina 12.00


Miejsce biegu: Trasa o długości ok. 5 km umiejscowiona w SportParku po polskiej i czeskiej stronie granicy. Start i meta znajdują się przy bramie prowadzącej na stadion miejski w Cieszynie http://www.parkrun.pl/cieszyn/trasa/

Opis trasy:

Trasa umiejscowiona jest w SportParku po polskiej i czeskiej stronie granicy. Start przy bramie na stadion miejski w Cieszynie, następnie przebieg trasy aleją Łyska w stronę mostu sportowego, przez który wbiegamy do Czeskiego Cieszyna, dalej w prawo po łuku i wzdłóż rzeki Olzy biegniemy w kierunku Mostu Wolności. Przed Mostem Wolności nawracamy i biegniemy spowrotem wzdłóż rzeki Olzy aż do Parku Sikory, dalej ścieżką wokół Parku Sikory (wewnątrz parku), mijamy restaurację "Sikorak" przy wyjściu i wbiegamy na most sportowy w stronę Polski. Za mostem skręcamy w prawo po łuku do ścieżki wzdłóż rzeki Olzy w stronę boiska "Pod Wałką". Za boiskiem skręcamy w lewo, ścieżką wokół miejsca piknikowego i wracamy tą samą trasą w kierunku mostu sportowego, dalej aleją Łyska do mety przy boisku miejskim. 

 

ZGŁOSZENIA

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest prawidłowe wypełnienie zgłoszenia do zawodów poprzez stronę wskazaną przez organizatora na profilu facebookowym wydarzenia II Bieg i Marsz NW „Policz się z cukrzycą”: (link do zgłoszeń)

FACEBOOK WYDARZENIA
https://www.facebook.com/Cieszyński-Bieg-WOŚPowy-1208224032665308