Kalendarz wydarzeń

Akademia Biegowa Brooks

Miejscowość: Bielsko-Biała
Data rozpoczęcia: 03.11.2015
Lokalizacja: Orlik, Park Słowackiego
Kontakt z organizatorem: Sklep Biegowy Bielsko-Biała
Organizator: Brooks Polska, Sklep Biegowy, BBOSiR

Informacje

 

Sklep Biegowy w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza na Akademię Biegania Brooks. Trening odbędzie się w Bielsku-Białej we wtorek 3.11.2015 na terenie Orlika i Parku Słowackiego przy ul. Piastowskiej. Treningi takie odbywają się aktualnie w całej Polsce. Akademia Biegowa Brooks to doskonała okazja by poznać „od podszewki” tę interesującą markę.

Na treningu będziecie mieli Państwo okazję przetestowania obuwia biegowego cenionego na całym świecie. Będzie można porozmawiać z ekspertami o wszystkich nurtujących Cię kwestiach, dotyczących obuwia biegowego. Testy i wspólny trening pozwolą Ci zapoznać się z amerykańską marką Brooks. Odwiedź nas koniecznie!

Trening podczas Akademi Biegowej Brooks w Bielsku-Białej poprowadzi mistrzowskiej klasy sportowiec - Marek Jaroszewski, m.in. wicemistrz Polski w maratonie (02:16:09), Dębno 2006.

Warte podkreślenia jest zwycięstwo Marka Jaroszewskiego w 2004 roku w biegu maratońskim w Houston. Polak uzyskał czas 2:18.51 i wyprzedził Amerykanów Kima Gillarda (2:19.30) oraz triumfatora z 2003 Seana Wade'a (2:22.25). Startowało wtedy 6300 osób.

Każdy uczestnik biegu otrzyma także upominek od marki Brooks, a będzie to wielofunkcyjna chusta biegowa. 


 

ORGANIZATORZY AKCJI: